< Zpět na seznam novinek

Společnost Alliance Laundry Systems otevírá nové zákaznické centrum v Šanghaji na podporu komerčního praní v Číně

ŠANGHAJ, Čína – (26. dubna 2016) – Společnost Alliance Laundry Systems, přední světový poskytovatel vybavení pro komerční praní, dnes znovu potvrdila svoje odhodlání podnikat v Číně otevřením nového závodu o rozloze 1000 metrů čtverečních v Šanghaji. Nová prací akademie a předváděcí místnost přinášejí nejnovější inovace vlastním zákazníkům, distributorům a partnerům.

Rick Pyle, prezident společnosti Alliance International, během otevření uvedl: „Cesta kupředu pro komerční praní je jasná – vyšší míra udržitelnosti, odolnější stroje, lepší péče o látku a nabídka nových inovativních služeb. Naše nové šanghajské zákaznické centrum pomůže s podporou těchto trendů v Číně.“

Závod se pyšní předváděcí místností, kde si zákazníci mohou prohlédnout fungující ukázky vybavení pro praní a zkontrolovat naše nejnovější inovace. Třešničkou na dortu šanghajského zákaznického centra je vyhrazená školicí oblast. Programy pro distributory, partnery a členy týmu nabízejí příležitost vyzkoušet si nové produkty a interaktivně si osahat technologie praní.

Značka vybavení pro praní pro každý specializovaný segment trhu

Šanghajské zákaznické centrum předvádí čínským zákazníkům následující produkty od společnosti Alliance:
Deli® – Tento specialista na interní praní s továrnou ve městě Guangzhou se zaměřuje na trhy napříč Čínou.

Speed Queen®® – Prémiová komerční značka, která cílí na spotřebitele a profesionální uživatele pomocí různých nabídek, včetně řetězce veřejných prádelen, instalací pro více obytných jednotek a domácích spotřebičů.

UniMac® – Špičkové vybavení, které vyhovuje náročným požadavkům vlastního praní mezinárodních hotelových řetězců.

Primus® SoftWash® – Toto inovativní rychlé mokré čištění „ze sucha do sucha“ pere, suší a dokončuje proces během jediné hodiny. Tato technologie, která se zaměřuje na praní v pohostinství a prádelních závodech, bude uvedena na trh v Číně. Více o řešení Primus SoftWash se dozvíte zde.

Specializace na praní v Číně

Společnost Alliance Laundry Systems se zaměřuje výhradně na praní a detailně se soustředí se na všechny aspekty podnikání. Šanghajské zákaznické centrum nabízí informace o každém segmentu trhu, včetně interního praní, prodávaného praní, praní pro více obytných jednotek a domácího praní.

Šanghajské zákaznické centrum bude zajímavé obzvláště pro investory a manažery hotelů, bytových budov, nemocnic, univerzit a jiných institucí.

Alliance Laundry Machinery Commercial and Trading (Shanghai)Co.,Ltd.
Room 101 A,1st Floor, No.1 Building NO.888 Lane Tianlin Road Min Hang District Šanghaj, PSČ: 200233 Tel: +86 21 3337 5289 Fax: +86 21 6422 7933 E-mail: info-China@alliancels.com

 

Přečíst kanál novinek

spolenost-alliance-laundry-systems-otevr-nove-zkaznicke-centrum-v-anghaji-na-podporu-komernho-pran-v-n

Číst RSS kanály