Customer One®

 

Customer One® pomáhá optimalizovat vaše prací procesy a zajišťuje jejich bezproblémovou funkčnost. Je to vaše záruka optimálních služeb.

 

Dokonalá podpora

Naše prodejní a technické týmy jsou zavázány vás podporovat po celou dobu životnosti vybavení vaší prádelny. Náš servis je dokonalý.

Komplexní záruka

Kvalitě našich produktů věříme natolik, že poskytujeme komplexní záruku na všechny naše pračky i sušičky.

Testování odolnosti

V testovacích laboratořích podrobujeme naše vybavení zkouškám až na hranici jejich možností, abychom zajistili jejich spolehlivost, efektivitu, důmyslnost a snadné použití.

Kompletní služby

Od podnikatelského plánu prádelny, demografického průzkumu, analýzy oblasti a specifikací návrhu až po instalaci a průběžnou údržbu. Jsme tu, abychom vám pomohli uspět.

Originální díly

Ručíme za to, že náhradní díly jsou vždy stejné jako ty původní a jsou buď na skladě, nebo k dodání do dalšího dne.

Úplné zaškolení

Vy i váš tým máte neomezený přístup ke školením Alliance Laundry Services University (ALSU). Školení ALSU nabízí veškeré vědomosti nezbytné pro úspěch prádelny.

Finance

V některých regionech Alliance Laundry Finance poskytuje jedinečné financování a úvěry zaměřené na prádelny, které lze obvykle vyřídit během jediného pracovního dne.

Vítěz ocenění Stevie Award za roky 2015 a 2016 za služby zákazníkům

Společnost Alliance Laundry Systems získala v USA již dva roky po sobě ocenění Stevie® Award. Toto ocenění ukazuje, že prostřednictvím programu Customer One® stavíme na první místo úspěch našich zákazníků.