Prádelnictví nabízí úžasné kariérní vyhlídky.

Ve společnosti Alliance naplňujeme celosvětově rostoucí poptávku po účinném a udržitelném praní na průmyslové úrovni. Jsme inovátory na poli praní. Jedná se o naši jedinou oblast podnikání. Jde o stabilní sektor, protože lidé potřebují prát neustále.

Připojte se k nám a stanete se součástí globálního týmu více než 2 900 pracovníků, mezi které patří někteří z nejzkušenějších, nejkreativnějších a nejochotnějších lidí, kteří se dnes v tomto druhu podnikání pohybují.

Společně vyvineme, sestavíme a budeme podporovat naše úžasné produkty ve Wisconsinu, Číně a České republice. Navíc máme prodejce a servisní pracovníky na každém kontinentu.

Dostanete spoustu příležitostí k osobnímu růstu, jak pomoci našim zákazníkům uspět v segmentu prádelenství. Úspěšní budete, když budou úspěšní vaši zákazníci.

Jak nás najdete.

Benefity zaměstnanců
Společnost Alliance nabízí dobře hodnocené pracovní prostředí, konkurenceschopné platy a atraktivní benefity.

Jsme zaměstnavatel prosazující rovné příležitosti. Naše produkty jsou k dispozici téměř ve všech zemích světa. To by jednoduše nebylo možné bez úcty k lidem, kterou očekáváme od každého jednotlivce i týmu jako celku.