Komerční prádelna je náročné prostředí.

Voda, chemické látky, energie, látky a obrovské mechanické síly je třeba přesně sladit, aby byla zajištěna minimální hlučnost, vibrace i vyzařování tepla. Bezpečnost je na prvním místě. Důležité jsou kvalitní výsledky a spolehlivost.

V našich testovacích laboratořích v USA a České republice testujeme naše vybavení na hranici jeho možností, abychom zajistili optimální výkon a úspěch vaší prádelny.

Náš jedinečný 5 fázový schvalovací proces


 

Analýza konečných prvků

Před vytvořením fyzické formy jsou naše produkty digitálně navrženy, upraveny, sestaveny a testovány s využitím pokročilých modelovacích programů. Tento vývoj na obrazovce nám umožňuje optimalizovat naše návrhy.


 

Testování komponent

Testování životního cyklu komponent a montážních podskupin provádíme na prototypech nejméně po dobu dvojnásobku životnosti produktu. To zaručí, že budou naše návrhy spolehlivě pracovat i v nejnáročnějších průmyslových podmínkách.


 

Testování životnosti a zatížení

Neustále nacházíme nové a kreativní způsoby, jak naše pračky a sušičky posunout za hranici možností a jak je skutečně poškodit. Díky tomu si můžete být jisti, že bude vaše vybavení fungovat bez problémů, ať si pro něj připravíte cokoli – nebo ať do něj vložíte cokoli.


 

Testování v terénu

Zkušenosti z reálného života nic nenahradí. Před finální produkcí provádíme rozsáhlé testování veškerého vybavení v terénu, abychom se ujistili, že funguje, jak má – jen tak můžeme zaručit naši dokonalou průmyslovou kvalitu.

Prvotřídní výrobní procesy a kontrola kvality

Každý vyrobený stroj reprezentuje naše obrovské zkušenosti. Každý je sestaven tak, aby předčil očekávání v USA. Při výrobě se používají špičkové technologie zaručující konzistentní kvalitu s dokonalou přesností.

Se společností Alliance získáte robustní, důmyslně navržené vybavení proslulé kvalitními výsledky, hodnotou a spolehlivostí.


Ve společnosti Alliance posouváme vybavení prádelen až na hranici jeho možností. Prohlédněte si naši testovací laboratoř v akci.