Žádné nákladné a toxické chemikálie, zato velké úspory díky nové revoluční prémiové péči o látky v podobě mokrého čištění

Naše inovace mokrého čištění uspokojují celosvětovou poptávku po
chytřejších, ekologičtějších metodách čištění.

Mokré čištění je rychlé. Můžete prát, sušit a dožehlovat za méně než hodinu.

Účinný proces, který je šetrný k životnímu prostředí, je navržen pro komerční praní a čistí choulostivé látky a textil, aniž by došlo k poškození citlivých vláken.

Naše služby mokrého čištění jsou zárukou úžasného výkonu a efektivity z podnikatelského hlediska. Proces, vybavení i speciální software snižují spotřebu vody, energie i náklady na čisticí prostředky.

Cykly jsou rychlejší a všestrannější než u tradičního chemického čištění. Hlavní výhoda – úspora času i nákladů.

 

 

Primus® SoftWash®

Mokré čištění SoftWash® je navrženo tak, aby provozovatelé prádelen mohli zákazníkům nabízet prvotřídní kvalitu, servis a výkon.

SoftWash® eliminuje potřebu nákladných a toxických chemikálií. Můžete pracovat s více látkami. Zpracování je snadné a efektivní. A jelikož je snížena spotřeba energie i vody, vaše podnikání vykazuje vyšší zisk.

Nettoyage à l'eau

UniMac® excello

Naše kompletní platforma pro mokré čištění určená pro pohostinský sektor a sektor prémiového praní. Toto rychlé a flexibilní řešení mokrého čištění dokonale čistí všechny druhy látek, včetně těch nejchoulostivějších a nejluxusnějších.

S řadou excello™ získáte vše od vybavení pro mokré praní, sušení a dokončování až po školení, instalaci, servis a software.

 

Excello