Domácí prádelna amerického stylu

Pro lidi, kteří chtějí to nejlepší pro svoji rodinu.

Vybavení prádelen Speed Queen® přichází přímo z USA a umožňuje rychlé a snadné čištění velkého množství prádla.

Naše komerční pračky a sušičky jsou zárukou profesionálních výsledků. S řadou Speed Queen® si vaše rodina bude moci užívat svěžího, čistého, hygienického prádla za jakéhokoli počasí.

Velkokapacitní pračky a sušičky Speed Queen® jsou testovány na 10 400 cyklů. To odpovídá 25 letům používání, pokud se bude v průměru prát osm dávek týdně.

 

 

Praní

Díky tomu, že se naše společnost od počátku věnuje oblasti komerčního praní, dané oblasti skutečně rozumíme a praní milujeme. Praní je náš život. Právě proto můžete řadě Speed Queen® opravdu důvěřovat a můžete si být jisti, že každé praní přinese kvalitní výsledky na profesionální úrovni.

 

Sušení

Sušičky Speed Queen® jsou jednoduše nejlepší ve své třídě. Jsou připraveny za jakéhokoli počasí docilovat svěžího prádla vonícího čistotou. Extra velká plnicí kapacita 10,5 kg odpovídá kapacitě praček, takže budete moci rychleji zpracovat více prádla. S kombinací pračky a sušičky Speed Queen® budete mít to nejlepší vybavení domácí prádelny.

 

Americký životní styl a kvalita

Řada Speed Queen® přináší do domácností americký životní styl. Ženy mají k dispozici nejkomplexnější nabídku značek spotřebičů pro domácnost na světě. Když přijde na řadu praní, volí značku Speed Queen®. Z toho důvodu byla řada Speed Queen® zvolena ženami v anketě Women´s Choice Award, jako nejdoporučovanější značka luxusních praček a sušiček v USA.