Vyberte si originální náhradní díly pro dokonalou spolehlivost

Naše náhradní díly jsou naprosto stejné jako ty originální.
Nepoužíváme napodobeniny. Takto zaručujeme kvalitu našich náhradních dílů:

Kontrola dílů

Po počáteční kontrole procházejí díly od společnosti Alliance komplexním schvalovacím procesem. Od moderních způsobů testování přesnosti až po rozsáhlé testování životnosti strojů – náš tým řízení kvality vyvinul systém s certifikací ISO, který je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Záruka jeden rok

Všechny naše díly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vytvořeny speciálně pro naše produkty. Jiní výrobci dílů běžně nabízejí záruku jen 30 až 90 dní. My na všechny naše náhradní díly poskytujeme jednoletou záruku.

Výroba dílů

Naše výrobní týmy se soustředí na efektivitu praní a odolnost vybavení. Originální díly jsou produktem vysoké odbornosti, pozornosti věnované detailům a přesné výroby.

Integrita strojů

Originální díly jsou navrženy a vyrobeny speciálně pro vybavení od společnosti Alliance. Použití nekvalitních neznačkových dílů může poškodit nákladné součásti nebo znemožnit činnosti funkcí zabezpečení.

Distributorské služby

Váš autorizovaný distributor společnosti Alliance rychle reaguje a zajistí odbornou podporu jakéhokoli zakoupeného originálního dílu. Pokud díly nejsou na skladě, zajistí jeho doručení následující den.