Návrh prádelny začíná právě tady

Začněte hned teď a užívejte si roky bezproblémové péče o prádlo.

Pro optimální praní potřebujete více než jen prostor a vybavení. Naši zkušení odborníci připraví plán šitý na míru vašemu konkrétnímu podnikání. Ukážeme vám, jak nejlépe využívat prostředky, abyste dosahovali velkého množství čistého, hygienického prádla tak dlouho, jak jen budete chtít.

Předběžný nákres

Máte obecnou představu o potřebách vaší prádelny? Pomůžeme vám vše dostat na papír a doplníme podrobnosti. Společně projdeme rozměry místností, umístění oken a dveří, možnosti příslušenství, umístění sítí technické infrastruktury a vhodnou kombinaci vybavení. Rychlý nákres a stručné poznámky lze převést na 3D vizualizaci prádelny.

Plán technické infrastruktury

Jakmile si vyberete vybavení, nabídneme vám podrobný seznam požadavků nezbytných pro instalaci. Při diskusi s vaším obecným dodavatelem je nezbytné mít podrobné specifikace elektrické sítě, odpadů, plynového vedení, odvětrávání, vodního potrubí a dalších.

Provozní analýza praní pro úspory prádelny

Tato zpráva odhalí, kolik zaplatíte za praní každého kilogramu prádla. Dvěma nejdůležitějšími faktory provozních nákladů jsou náklady na práci a náklady na energie. Jakmile pochopíte cenu praní za kilogram prádla, budete moci optimalizovat provoz prádelny a případně i dosáhnout výrazných průběžných úspor.

Vizualizace samoobslužných prádelen a prádelen pro bytové komplexy

Získáte realistické vyobrazení vaší prádelny ve 3D. Vyzkoušejte různá barevná schémata, nábytek, podlahy a příslušenství.

3D zobrazení

Díky naší technologii 3D zobrazení si budete moci prohlédnout svoje zařízení ještě před tím, než vůbec začne jeho stavba.

Technický výkres

BIM výkresy pro architekty, inženýry a stavitele pro rychlou a přesnou přípravu povolení a výkresů. Zahrnuje projekci vybavení, specifikace a požadavky na infrastrukturu. Vybírat lze z formátů souborů .pdf, .dwg nebo .dxf. S těmito informacemi mohou architekti a stavitelé rychleji získat potřebná povolení, což vám ušetří čas i peníze.