Navrženo pro maximální výkon prádelny

Chytrá volba pro manažery

Vybavení prádelen IPSO® je navrženo pro zajištění maximálního výkonu.
Již více než 40 let jsme preferovaným výrobcem vybavení pro komerční prádelny v Evropě. Soustředíme se výhradně na průmyslové praní, což nám umožňuje výrobu spolehlivých a efektivních zařízení. Naše stroje jsou navrženy, testovány a vyrobeny pro velkou zátěž. A naše intuitivní ovládání vám umožňuje spravovat praní tak, abyste si mohli být jisti, že je maximálně efektivní. Dohromady tak vznikají účinná řešení pro všechny aspekty komerčních prádelen.

 

V roce 2012 jsme získali certifikát ISO 14001, což je mezinárodní potvrzení vyhovění požadavkům ochrany životního prostředí v B2B prostředích. Navíc jsme od roku 2002 držiteli certifikace ISO 9001.

 

Věrnost kvalitě

Naši technici jsou odhodláni vyrábět špičkové vybavení průmyslových prádelen. Přestože jsou atraktivní vzhled a ergonomie důležité, pro nás je stěžejní to, jak dobře stroje fungují, a to jak v samoobslužných prádelnách, tak i v interních prádelnách. Naším cílem je vytvoření nejodolnějších a nejspolehlivějších komerčních praček, průmyslových sušičů a profesionálních zařízení s maximální životností. V našem vybavení se nesetkáte s nekvalitními díly. Každý kus je speciálně vytvořen tak, aby vyhověl požadavkům i těch nejnáročnějších úloh.

Zjistěte více o řadě IPSO®