Kvalita, spolehlivost a hodnota při praní

Extrémní inovace

Značka Primus® je proslulá úspěšnými inovacemi na poli praní už od roku 1911.

Zaměřujeme se na interní prádelny, například v hotelech, restauracích, nemocnicích, kolejích a jiných institucích. Obsluhujeme také samoobslužné prádelny, zástavby s více obytnými jednotkami a komerční prádelny.

Primus® Softwash® je revoluční mokré čistění, které je hotové za méně než hodinu. Tato inovace snižuje spotřebu vody a odstraňuje náklady nezbytné na likvidaci toxických látek.

 

Naše technologie praní je šetrná k uživatelům i životnímu prostředí. V oblasti hodnoty a úspěchu prádelny se na nás můžete spolehnout.

 

Interní prádelna Primus®

Naše vybavení pro komerční prádelny je navrženo tak, aby zvýšilo výrobní kapacitu a snížilo náklady. Navíc kombinuje odolnost, výkonnost a inovace, aby bylo praní rychlejší s vynaložením nižších nákladů na technickou infrastrukturu.

Zjistěte více o řadě Primus® OPL

Primus® SoftWash®

Mokré čištění Primus® SoftWash® umožňuje provozovatelům prádelen čistit prémiové a luxusní látky bez použití nákladných, toxických chemikálií. Zpracování je snadné a efektivní. Jelikož spotřebováváme méně energie a vody, bude naše podnikání úspěšnější.

Softwash

Zjistěte více o řadě Primus® Softwash®